O nas

Indonezja to kraj pełen różnorodności i fantastycznych ludzi. Naszym celem jest zbliżenie obu kultur, a także kultur krajów powiązanych z Indonezją. Integrujemy, zwalczamy stereotypy i wspieramy wszystkie inicjatywy z tym związane. Jesteśmy grupą polaków mieszkających w Indonezji których połączyła miłość do tego kraju.Rafał Hajduczenia. Redaktor naczelny portalu i autor większości tekstów, w Indonezji od 2017 roku.


Jakub Szamocki. Redaktor naczelny i założyciel Fundacji Współpracy Polsko-Indonezyjskiej “Nusantara”.


Bartosz Piwowarczyk. Content creator, miłośnik przyrody i kultury Indonezji.

Oraz inni których wpisy gościnnie pojawiają się na stronie

Kontakt:
Facebook: Życie w Indonezji
Facebook: Fundacja Współpracy Polsko-Indonezyjskiej “Nusantara”


Nasza działalność rozpoczęła się w 31 października 2017 roku. Wtedy to pojawił się pierwszy post na facebookowej stronie Życie w Indonezji. Początkowo blog skupiał się na opisywaniu ciekawostek o życiu w Indonezji oraz komentowaniu wydarzeń politycznych w tym kraju.

8 lipca 2019 roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Współpracy Polsko-Indonezyjskiej “Nusantara” której efektem był cykl eventów w indonezyjskich szkołach i uczelniach. Promowaliśmy tam polską kulturę, polskie jedzenie i polskie uczelnie.

28 października 2019 roku powstał portal zyciewindonezji.pl na którym reglanie, wspólnie z fundacją, publikujemy wiadomości z Indonezji i ciekawostki z życia w tym kraju.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jeśli podróżujesz, pracujesz, mieszkasz w Indonezji lub interesujesz się tym krajem i chciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Indonezji – jej kultury, historii, religii, polityki i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia to skontaktuj się z nami za pomocą prywatnej wiadomości na Facebooku.

Facebook Comments