Nazwał syna Departament Komunikacji Informatyki Statystyki

Ririn Linda Tunggal Sari wyraz z synem Dinas Komunikasi Informatika Statistik

Pochodzący z Jawy Środowej w Indonezji, Slamet Wahyudi, nadał swojemu synowi bardzo unikalne imię. Dziecko nazywa się Dinas Komunikasi Informatika Statistik co można przetłumaczyć jako Departament Komunikacji Informatyki Statystyki

Imię to nie zostało wybrane przypadkiem. Slamet jest bowiem urzędnikiem państwowym zatrudnionym w Departamencie Komunikacji, Informatyki i Statystyki w swoimi rodzinnym mieście. Jak przekazał lokalnym dziennikarzom, Slamet jest dumny ze swojej pracy i to w jej hołdzie wybrał takie imię dla syna.

“To miejsce było świadkiem moich życiowych zmagań i walki mojego życia” – powiedział dziennikarzom Slamet. “Zaczynałem tu pracę 18 lat temu jako pomocnik, dziś jestem urzędnikiem państwowym. To wszystko w imię życia mojej rodziny”.

Wyjaśnił także, że na długo przed narodzinami dziecka złożył śluby, że jeśli urodzi mu się chłopiec to zostanie od nazwany od miejsca w którym pracuje.

Pomysł na nietypowe imię dla syna omówił z żoną Ririn Lindą Tunggal Sari, która o dziwo od razu się zgodziła. W tej sposób 9 miesięcy później urodził się mały Departament Komunikacji Informatyki Statystyki

“Chociaż brzmi to dziwnie to, dzięki Bogu, żona nie miała nic przeciwko” powiedział

Slamet przyznał, że długie imię syna nie jest problemem bowiem na co dzień, razem z żoną, mówią na niego Dinko. Ojciec dziecka, Slamet Wahyudi, na co dzień jest nazywany Yoga.

Według Slameta, jego dziadkowie początkowo kwestionowali pomysł nietypowego imienia, jednak wraz z żoną zdołał ich przekonać gdy ci poznali powód wybrania takiego imienia.

Slamet wyraził nadzieję, że chociaż imię jego syna jest kompletne inne od imion innych dzieci, to te wraz z upływem czasu się do tego przyzwyczają. Ma także nadzieję, że Dinas Komunikasi Informatika Statistik stanie się w przyszłości pobożną osobą i będzie służyć swojej religii, narodowi i państwu.


źródło: kompas.com

Facebook Comments

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/klient.dhosting.pl/jszamocki/zyciewindonezji.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 42

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/klient.dhosting.pl/jszamocki/zyciewindonezji.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 42